Modré podvazky

Dámský podvazek Julimex PW 29 Marsylia

damsky-podvazek-julimex-pw-29-marsylia.jpg

Jemný dámský podvazek, který krásně ozdobí vaše stehno. Díky pružné gumičce zůstává podvazek na svém místě. Model je ozdobený půvabnou mašličkou, který pěkně zvýrazňuje celý model. Složení: 100 % polyester.

Dámský podvazek Julimex PW 29 Marsylia

Dámský podvazek Enjoy Ines Zirkony Nr 5

damsky-podvazek-enjoy-ines-zirkony-nr-5.jpg

Dámský podvazek, který je vyrobený ze světle modrého saténu a z jemného šifonu. Model je ozdobený saténovými mašličkami a kulatým klipem ve tvaru kolečka s lesklými zirkony (na fotografii je srdíčko). Složení: 50 % nylon, 47 % polyamid, 3 % lycra.

Dámský podvazek Enjoy Ines Zirkony Nr 5

Dámský podvazek Enjoy Dalida

damsky-podvazek-enjoy-dalida.jpg

Dámský podvazek, který je vyrobený z jemné síťoviny s lesklým brokátem. Model je ozdobený květinkou a saténovou mašličkou. Složení: 50 % nylon, 47 % polyamid, 3 % lycra.

Dámský podvazek Enjoy Dalida

Dámský podvazek se silikonem Julimex PW 96 Brugia

damsky-podvazek-se-silikonem-julimex-pw-96-brugia.jpg

Smyslný dámský podvazek ve světle modré barvě, která přináší štěstí - to je elegantní doplněk pro váš svatební den. Podvazek je vyrobený z pásky s lehkým leskem. Model je ozdobený mašličkou se zirkonem. Mašlička nádherně zvýrazňuje celkový dojem z modelu. Vnitř podvazku je silikonová páska, díky které se model pěkně přizpůsobuje stehnu. Složení: 100 % polyester.

Dámský podvazek se silikonem Julimex PW 96 Brugia

Podvazkový pás Gorteks Paris/PPN

podvazkovy-pas-gorteks-paris-ppn.jpg

Svůdný dámský podvazkový pás, který je vyrobený z elegantní tmavě modré krajky s květinovým vzorem. Model získává na půvabu a koketnosti díky mašličce s jemnou ozdobou. Mašlička je umístěná ve přední části modelu. Pás se zapíná dvouřadovými háčky s trojí možností nastavení obvodu. Popruhy k punčochám je možné nastavit, ale nelze je odepnout. Model nemá kostice. Složení: 70 % polyamid, 25 % polyester, 5 % elastan.

Podvazkový pás Gorteks Paris/PPN

TOPlist